| sebixoxo a întrebat:

Cum considerati ca sunt primi ani ai tinereti?

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin primi ai ai tineretii, de regula frumosi, nebuni..si personal te sfatuiesc sa traiesti clipa la maxim si sa incerci cat mai multe nebunii..eu nu am facut-o iar acum e prea tarziu...

4 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Cred ca cei mai frumosi.

| TheRealDaniel a răspuns:

Pai nu mai ai restrictii morale, dar se pedepsesc usor orice neregula si abatere. in general frumosi daca stii si sa profiti de ei, traieste-ti viata ca si cum ar fi ultima zi

| 16Gabriela a răspuns:

Daca te referi la copii atunci copiii sunt curiosi,"cerceteaza" orice vede, si pana la un an si ceva nu le este frica. Daca te referi la adolescenti, sunt cat de cat grei anii, (scoala, teme, relatii, despartiri...) Dar mereu o sa inveti ceva nou, pana la batranete.

| Mexx99 a răspuns:

Depinde din ce categorie faci parte happy