| EuTeAjutÎnPermanenta a întrebat:

Cum copiez link-ul unei pagini de exemplu de la facebook? Dau funda plus vot.

Răspuns Câştigător
| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. E foarte simplu. Dai un click pe link sau daca nu poti sa il selectezi (link-ul), iar apoi dai click dreapta si ''copy''. Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| iuliafroicu a răspuns:

Este o bara cu multe litere si cifteacolo sus...si vezi sa copii toate ale si apoi dai paste(lipire) unde vrei sa-l puiwinking fundita?batting eyelashes

| EuTeAjutÎnPermanenta explică (pentru iuliafroicu):

Da, la tine am inteles mai bine, dar am dat deja funda, dar iti dau vot.
mersi mult