| shakira_5160 a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa imi decorez camera? Am 14 ani si sunt fata.

2 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Pai si eu sunt fata si am 15 ani si camera mea e mov si am o multime de postere cu vedetele preferate.Cel mai fain e sa fie cat mai vesela, sa fie culori cat mai deschise si sa fie plina de lucruri care iti plac tie.Si cam atat imi vie acumthinking Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Culori deschise, de exemplu pereţii şi tavanul crem şi tocăria tabac, draperii şi covor pe fond tabac, cu model crem şi grena, mobilă culoarea cireşului, perdele albe de in şi un lampadar cu abajur grena. Zic şi eu! big grin
Dacă vrei un plus de informare, ori vrei să te relaxezi sau să te distrezi, dă click pe htpp://lecturirecenzate.ro/