| Ddanut_Danutz_1998 a întrebat:

Am o fata in clasa pe care o plac si nu doar eu si colegul meu. Eu am vazut ca se da si la mine si la el dar de la un timp de vreme a inceput sa se de-a numai la el. Ce credeti vrea sa ma faca gelos?

3 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Eu cred acelaşi lucru pe care îl crezi şi tu, acelaşi lucru pe care-l crezi dar nu vrei să-l accepţi, şi anume ăla cum că fata e atrasă de colegul tău, nu de tine.

| dydydeea a răspuns:

Eu cred ca ea vrea sa te faca gelos laughing,. am impresia ca ea se da la colegul tau deoarece a observat ca tu nu o mai bagi in seama( nu ii mai zici lucruri dulci) si s-a gandit sa se dee la colegul tau facandu-te gelos

| Ingerasulinocent a răspuns:

PROBABIL...ea vrea sa vada ce reactie ai tu sau se joaca cu sentimentele voastre deoarece nu are ce face.