| alextermu a întrebat:

Cum credeti ca va fi anul acesta la testarea nat pentru clasele a 8a? ce parere aveti despre profilul mate info? daca sunt olimpic la mate pot sa merg?

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

S-a mai pus de 3 ori intrebarea despre mate info.am mai zis si repet:esti foarte bun la mate, ai verde de la mine.profilul asta e cel mai bun dar si cel mai greu.baftawinking

| DSabb a răspuns:

Da normal. daca ai inclinatie spre profilul mate info si iti place cu adevarat. Desigur, nu vad de ce nu!