| Kenny a întrebat:

Scoala se aproprie rapid, ce credeti ca va fi diferit anul asta? happy

Răspuns Câştigător
| Ana_8420 a răspuns:

Am auzit ca e posibil sa se scoata geografia :D.
Scoala la noi incepe pe 13, ceea ce e oribil si incorect :))

http://www.realitatea.net/......18840.html

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic.Fite,barfe,aruncat cu noroi, profi hotarati sa ne puna un rand de scaune in catalog, un dirig stresant care ne intreaba saptamanal daca stim la ce facultate ne ducem si isi da el cu parerea ca Becali ca nu e bine, ca nu e de viitor.Parca presimt ca anul asta am sa trag o contrazicere cu el de zile mari, cu riscul de a sta la tabla tot semestrul

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

In cazul meu foarte diferit! Scumpa mea profesoara de romana care nu ne dadea nicio tema a iesit la pensie, ne schimba sala de clasa, vin boboci noi si fitosi, colegii vin cu figuri din vacanta; s. a. s. a.

pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Suferinta pentru cei care merg la scoala

| Flav a răspuns:

Salariile profesorilor.

| User a răspuns:

O fi cel mai fain an, cel putin pentru mine.

| lavynika a răspuns:

Va fi diferit faptul ca am trecut de la generala, la liceu.

| BubuLina999 a răspuns:

Fiecare an vine cu surprize placute sau mai putin placute. asteptam cu bucurie clipa in care ne vom revedea colegii, in care vom povestii aventurile petrecute in vacanta si multe alte lucruri. an de an ne cunoastem mai bine si cu greu ne daspartim cand va fi nevoie. ce va fi diferit anul asta? sincer nu stiu. ramane de vazut sa vedem pe parcurs.

| UninspiredName a răspuns:

Iti spun ce o sa fie schimbat...eu trec intr'a 8a iar scoala noastra e in reparatii asa ca anul il facem la un liceu. Toti cei de clasa a 7a si a8a vor fi mutati in acel lice care e foarte prost si cu multi rromi si s'au intamplat chestii dubioase in liceul alaworried si va trebui sa supravietuim printre cei de'a 9a, 10a, 11a si a 12asad.:-

| andrei a răspuns:

Ca voi invata dupa amiza

| andrei a răspuns:

Ca voi invata dupa amiza

| mhg a răspuns:

Păi, trec a 9 a aşadar...colegi noi, clădire nouă, profesori noi...cam totul o să fie nou.

| Turquoise a răspuns:

Buna
Colegi diferiti, cladire diferita, atmosfera diferita, profesori diferitihappy

| misu a răspuns:

Banii parintilor de buzunar...

| Crisstina a răspuns:

Bacul!

| CataVegas a răspuns:

Pentru mine va fi pentru ca e ultimul an dupa merg la liceu pentru tine?

| Ana_8420 a răspuns:

Pare-mi-se ca Andrei se bucura ca o sa invete dupa amiaza smug
E clar ca n-a mai invatat inainte. Si eu va trebui sa invat anul asta dupa amiaza, a 2-a oara dupa 3 ani. sigh Pierzi absolut toata ziua, seara devii o putoare ordinara si ajungi sa-ti faci temele dimineata, iar atunci cand te ajunge oboseala dupa vreo 5 luni, e si mai naspa straight face. Ma batea gandul sa ma transfer la alta scoala, dar am renuntat. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, poate incepe cu o greva laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi ca pana acum: colegi de nesuportat care chiulesc 4 ore din 6(si bineinteles, tu trebuie sa-i acoperi ca sa nu fie prinsi), profesori care iti dau 5 pagini de teorie si te pun sa o inveti la perfectie pana maine ca altfel ai 4 si diriginti care daca te vad seara cu o fata plimbandu-va ii spun parintilor ca faceai cu ea...sex...

Ah! Ce ma bucur ca scoala de apropie!