| Manole_Vicky_1996 a întrebat:

Cum credeti e bine sa ai un psiholog online? Puteti sa ma ajutati sami gasec un psiholog online?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Buna, parerea mea este ca cel mai bun psiholog este un prieten, un om care gandeste la fel ca tine si poate sa te ajute cu un sfat atunci cand ai nevoie. Daca doresti totusi comunicare cu specialist, sunt cateva site-uri de specialitate. Pe google poti da cautare (psiholog online) si apar cateva rezultate relevante. Scuze, ar fi mai simplu sa iti ofer direct link-urile respective, dar am problem cu netul si se misca greu momentan. Numai bine, sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Eu,personal, nu m-as increde in asa ceva. Persoana respectiva isi poate bate joc efectiv de tine, daca iti ia bani cu atat mai rau si cel mai probabil este o facatura. Nu ai siguranta ca e o persoana atestata in ceea ce incearca sa faca. Cel mai bine este sa mergi la un psiholog real.
Sper ca am ajutat.

| Calinnebunul a răspuns:

Pe site-ul https://www.ioanaflorea.ro găsești servicii de consiliere psihologică online. Poți stabili programări direct de pe pagina web a psihologului.