| carping a întrebat:

Cum cuceresti un sk8er? Solutii sau mai multe informatii despre ei.

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

La fel ca pe orice alt băiatwinking. Am mulţi prieteni skate-eri şi nu sunt diferiţi de ceilalti băieţi.

2 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Poti sa iti cumperi si tu un skate si sa incerci sa il faci sa te observe. De asemena, poti sa il intrebi daca te poate ajuta. o sa intrati in vorba si poate il cuceresti big grin

Unii skateri sunt persoane deschise si sociabile, iar unii sunt mai inchisi in ei...

| Diaa_8436 a răspuns:

Poi poti sa. ti mergi cu prietenele in apropierea lokului unde se afla ei si incerci sa te bagi cu el in seama si sa devii carismatika daca nu merge asta aunki incearca sa comuniki cu niste prieteni de ai lui sa ceri un eventual id sau nr daca binenteles esti indrazneata si daca nu esti incearca sa. ti gasesti unul mai timid