| XDeiutzaX a întrebat:

Cum dau ignor la o persoana care e nu e la mine in lista? Dar fara sa astept sa-mi vorbeasca. FUNDA!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

De unde? daca de aici de pe TPU faci o cautare dupa nick http://www.TPU.ro/useri si la cautare deasupra Utilizatori suspendati introduci nick-ul intri in profil si dai Ignor

| XDeiutzaX explică:

Ps pe messrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe mess, ii scrii id-ul acolo unde cauti un contact, apesi enter.ti se va deschide fereastra in care vorbesti si e pe undeva un semn rosu si scrie "ignore user"... sper ca am fost cat de cat explicithee hee