| Aysa19 a întrebat:

Cum dau refresh la pagina de facebook? ..Incerc sa dezactivez timeline..Si la sfarsit trebuie dat "refresh.La mine la tastatura F5 deschide un dosar nu se da refresh! Si cand apas clic dreapta tot nu apare refresh.Atunci cum dau?sad.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Atunci inchide pagina si deschide alta! Totusi nu-mi explic cum de nu ai refresh sau reincarca pe click dreapta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa dezactivezi timeline: http://www.programepc.ro/cum-dezactivezi-facebook-timeline/

| friends a răspuns:

S-ar putea sa nu iti apara refresh ci Reload, apasa click dreapta si vezi daca iti apare.