| cristipkz a întrebat:

Cum dau sonorul la maxim la melodii la telefonul Allview simply s5 rog doar cei care au reusit sa raspunda.
Cine imi da raspunsul care sa mearga dau funda.

3 răspunsuri:
| Gekkō a răspuns:

Cristi, am eu Allview Simply S5, l-am cumparat de o saptamana si crede-ma, nu-s multumit de el, stii de ce?
Muzica se aude praf (in casti), incet si fara bas, nu e stereo, iar mai tare nu se poate da, asta e tot la el.
Grafica e varza, sfecla (la poze, imagini, video)
Acum, regret ca l-am luat (nu-i de mirare la pretul care e)

| cristipkz explică (pentru Gekkō):

Am aflat cum se da sonorul mai tare pe # mai tare si pe * mai incet.

| Gekkō a răspuns (pentru cristipkz):

Aa, la aia te refereai? Stiu, dar credeam ca nu esti multumit cum si cat de tare se aude telefonul si ai vrea sa mearga imi tare. Oricum, e bine ca ai aflat happy