| Zoe_7457 a întrebat:

Cum definiti iubirea?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Ce urat vorbeste despre tinehappy
Nu esti handicapata, te poti numi persoana cu nevoi speciale.happy
Orice problema ai, oricare.incearca sa te incadrezi in grupuri, nu te simtii inferioara, simte-te la egalitate cu ceilalti, asa cum si esti>big grin

| MrCernea a răspuns:

Ca atare!

| georgy_3060 a răspuns:

"handicapata" a fii handicapat inseamna ca iti lipseste ceva(o mana, un picior...)
cum sa reactionezi? pai...nu stiu.comporta-te normal, fii tu! daca cineva vrea sa-ti fie prieten, te accepta asa cum estiwinking

| pink2soul a răspuns:

Nu esti handicapata, suna urat. poti spune ca ai un handicap, reactioneaza astfel:fii tu insati, nu lasa defectul sau cum vrei sa ii spui s ate doboare, sau comentariile celorlalti care te jignesc[in caz ca sunt]big grin.fii sociabila si deschisa cu cei dinjurul tau si. nah cama ata pot sa it spun:-p.:*nu; ti face griji, nu esti sungura din lumewinking.