| IonelaaaS a întrebat:

Cum definiti voi iubirea?

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Sentimentul ala' magic care te face sa te simti de pe alta planeta, cand numai el\ea ti se pare cel mai important, cand il\o vezi numai pe el\ea peste totsmug

| marrinaa a răspuns:

Un sentiment care îţi dă palpitaţii, care îţi face inima să bată în disperare. sentimetul care, atunci când este mai intens, te curăţă de tot ce ai în interiorul tău şi înlocuieşte maţele cu furnici care umblă disperate provocându-ţi fiori.

Răspuns utilizator avertizat
| ChristinneK a răspuns:

Ceva frumos care, de cele mai multe ori ne pune la incercare dar cu toate astea e minunata. Nimic mai mult...