| negrutzaa a întrebat:

Cum descri tu o persoana indragostita?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aeriana si excesiv de vorbareataI don't want to see

| Elena1234456 a răspuns:

Cu capul in nori, aeriana si mereu cu gandul la persoana iubita happy.

| Libelle a răspuns:

O persoana indragostita are mereu imaginea iubitului in minte se gandeste ce sa ii mai zica daca ii place sau nu un lucru, cand il vede tresare sh o apuca oarecum tremuratul, este fascinta a de acea persoana iubeste tot la ea inclusiv partile rele, adoarme seara cu gandul la el dar mai ales se trezeste dimineata cu gandul revederii dintre cei doiwinking. cat despre comportamentul indragostitului/ei este mereu aiurit, rareori te asculta cand il intrebi ceva si mai mereu ar vorbi despre celalalttongue

| LoveForShania a răspuns:

Unele lucruri nu pot fi explicate, doar atunci cand le simti pe pielea ta inima iti explica.

| Adela50 a răspuns:

Pai se gandeste in fiecare momenta la el/ea, se intreaba daca el/ea simte la fel, viseaza la un vitor cu el/ea, cum e sa fie sarutat/a de el/ea.Cand se intalnesc sa ii zambeasca, sa faca glume, sa se simta in al noualea cer.Ar da totul pentru acea persoana si i`ar vrea doar binele.
Cam asa descriu eu o persoana indragostita.

| LoveMusic a răspuns:

Nu pot să explic în cuvinte, vei afla la momentul potrivit, pentru că fiecare persoană are sentimente diferite. Deocamdată nu mă simt nici cum, pentru că nu sunt îndrăgostită la momentul actual. Mă simt foarte bine aşa, mă distrez, am o viaţă normală. Tu?

| Ea12345 a răspuns:

O persoana care mereu se gandeste la acel,, cineva". SI mereu are indoieli daca si X simte la fel...Mananca mai putin, petrece timp mai mult gandindu-se la "cum ar fi daca" :P
Dragostea e frumoasa, dar uneori se spulbera.Atunci e trist, si doare asa de tare...:(
http://www.arhivafoto.ro/files/0002351_indragostiti.jpg

| Dizzydizz a răspuns:

Fluturi in stomac
ganditoare
vb mereu despre el/ea
face si spune lucruri fara sens, gandindu se la el/ea

Nu stiu:X D astea

| Just a kid a răspuns:

"nimeni no sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla". da deci nu se poate explica dar sa incercam:
adormi cu gandul la el/ea; te gandesti mereu oare el/ea ce face? se gandeste la tine? abia astepti sa vorbiti sau s ava intalniti; la cea mai mica dovada de dragoste din partea lui/a ei te simt extraordinar de fericit/a;

| Pandaaaa a răspuns:

Comportament ciudat, priveste des cu coada ochiului persoana iubita, cand vede acea pers se inrroseste, rade la tot ce spune(i se pare amuzant tot ceea ce ii sp el)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurita.
Cu picioarele pe Pamnat si capul dincolo de nori. Daca vorbesti cu ea asteapta-te sa iti raspunda doar cu " Da " sau " Nu ".