| Anesiss a întrebat:

Daca ar trebui sa-ti descri viata, cum a-i descri-o?

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

Buna, cineva a zis candva "viata e o lupta"; trebuie sa lupti pentru dorintele si ambitiile tale, sa ajungi cat mai sus. Viata e foarte frumoasa daca stii sa ti-o traiesti, sa ti-o faci frumoasa prin felul tau de a fi si felul in care te straduiesti si te implici. Nu pot zice, in momentul de fata ca viata mea este nasoala, najpa, urata sau cum vreti voi, dar nici buna, frumoasa, misto etc. Viata e asa cum mi-am imaginat dintotdeauna ca va fi pentru mine si in prezent nu as schimba nimic... Viata e asa cum ti-o facihappy

19 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Simplu; viata de om.

nony
| nony a răspuns:

La inceput!

| mgtow a răspuns:

Vad ca multi se plang la ce trai e in Romania, asta e eu de abia astept sa ma intorc anul viitor si apoi imi continui viata pe plan profesional, stiu ca o sa am noroc in ceea ce-mi doresc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Cum naiba sa nu urasti Romania cand tu 200 euro trebuie sa traiesti o luna pentru banii aia lucri ca un sclav 8 ore

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de fiecare ce servici are asa castiga mai mult sau mai putin.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

''descri'' cu doi de ''i'' iar ''a-i'' se scrie legat.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Viata mea?
e si buna si rea.cateodata mai buna, cateodata mai rea.pot sa zic ca am avut parte de cateva surprize, si nu prea am prins `radacini` pe nicaieri.(eu am 15 ani) si ne-am mutat de 5 ori.
in ultimul timp e foarte grea.mie imi place sa dau vina pe lipsa de pile si pe `criza`.de multe ori ma gandesc ca as vrea sa fiu altcineva, dar de exemplu, dupa ce ma uit la stiri si vad ce e pe la unii. apreciez ce am eu laughing.
una peste alta.viata mea e.mediocra.am si amintiri frumoase,dar, cel putin momentan, sunt umbrite de probleme (nu dramatizez laughing )

apropo, gramatica ta miroase. urat.

| Liviu a răspuns:

Sunt fericit ca sunt sanatos eu si ai meihappy si am ce pune pe masa si ca noapte cand ma culc nu imi canta matele in burtahappy
Viata nu o pot descrie ca fiind roza 100% dar nici subra 100%.
Undeva pe la 50 - 50.

| DydyanaAndruscha a răspuns:

Vitza e un curcubeu in toate culorile. Traieste-o asa cum vrei. Ea este plina de surprize bune si rele depinde cum le iei. Viata inseamna o avntura plina de capcane. Fi tu insuti si distreaza-te lasa ura la o parte.

| xXPsychO983 a răspuns:

Urata, nu o suport...sad Nasoala. Cateodata imi vine sa plang dar trebuie sa ne multumim sa avem o viata si ca trebuie sa o traiesti cat mai am timp...crying

| xXPsychO983 a răspuns:

Scuzee de greseala :"cat mai ai timp!"laughing

| XxAlexandruxX a răspuns:

Viata din Romania din zilele de azi e ca parul din f**d scurta si plina de rahat!(scuze pentru limbaj dar asta e adevarul)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B00000ring.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent sincer de rahat o urasc mai ales in Romania

| roxycool a răspuns:

Cateodata urata cateodata frumoasa cateodata plictisitore
dc ma intrebi?

| roxycool a răspuns:

Cateodata urata cateodata frumoasa cateodata plictisitore
de ce ma intrebi?

| Yosii a răspuns:

Foarte nasoala. o urasc. nu merge deloc bine x(...

| AngelEyesCwalk a răspuns:

O mizerie

| AngelEyesCwalk a răspuns:

O mizerie.