| CastraveţiMuraţi a întrebat:

Cum descrieți voi o persoană plăcută sau o fată drăguță? E pentru un sondaj de opinie, cel mai bine justificat răspuns primește fundă

4 răspunsuri:
| ALittleDeath a răspuns:

O fata placuta, o persoana draguta este o fata draguta si persoana placuta

| ALittleDeath a răspuns (pentru CastraveţiMuraţi):

Mno, ar fi o persoana amuzanta care sa reuseasca sa ma scoata din ganduri, care sa fie cu mintea deschisa si sa putem vorbi despre orice fara sa ne plictisim una de alta. Sa nu ne rezumam la conversatii plictisitoare. Sa putem porni o discutie interesanta de la orice bazaconie.

| WaterDrop a răspuns (pentru ALittleDeath):

Ma uit la ALittleDeath si ti-am dat si eu raspunsul, dar voi adauga si pasiune, intelegere si copilarie.