| Andreutza_5773 a întrebat:

Cum devi un creator la imvu? plz help ca nu inteleg nimic ce zic aia pe acolo.

Răspuns Câştigător
| ღLoveღMusicღ a răspuns:

Pai trebuie sa fii vip si pe urma te duci in education center si te loghezi si iti apare in home la imvu in joc Create care poti creea diverse:tricouri, haine, badges, room-uri, stikere, etc. cam ce gasesti la shop

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Nici eu nu prea inteleg, doar daca vorbesc engleza sau franceza. happy

| bxyismylife a răspuns:

Ba nu. pentru ca atunci cand intri in eduction centre iti da sa vezi tutoriale si nu te lasa sa creezi crying asta chiar daca esti vip si esti logat pe creator

| bxyismylife a răspuns:

Gata. stiu eu. daca estivip te duci in home si apesi in acelasi timp ctrl si shift. apoi tinand apasat aceste 2 butoane apesi si pe tasta c. daca nu estivip nu poti fi creator. dar sa stii ca nu merita sa fii creator. iti zic din experienta proprie. eu am avut nevoie de tata care lucreaza ca calculatoarele ca sa pot crea ceva. tu fa ce vrei. fundita?