| anss23 a întrebat:

Cum e camera voastra? curata sau dezordonata? vreau si eu sa stiu...la mine e destul de curat dar sunt cam lenesa sa fac curat chiar in fiecare zi.Problema este pana cand ma hotarasc sa incep ca dupa imi place.La voi cum e, voi cand si cum faceti curat?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ne culcam seara pana nu e curat in toata casa, fiecare isi face curat in camera lui.

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Camera e curatalaughing ca imi face mama curat. Dar dulapul Vraisteeeee...eu imi gasesc hainele cand e dezordine laughing

| Klara a răspuns:

Eu sunt cam lenesa din fire si imi arunc hainele pe unde apuc, mananc bineinteles in pat, mai las farfurii, ambalaje, alea alea... o pun pe sora mea sa stranga dupa mine, normal devil

| BuBuLyNa a răspuns:

Si la mine la fel dar de fiecare daca cand nu am chef de curatie fratele meu imi spune : "cheful iti vine lucrand" laughing e un lucru adevarat, si pe langa asta o gluma sau un banc si pana la urma facem curateie, iti propun si tie aceeasi metoda!

| Raisa a răspuns:

Idem andreea0524.

| sweetale12 a răspuns:

Curat happy Nu-mi place dezordinea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu trabuie de fiacare data sa mantii curatenia fa odata curat luna si staruita sa pastrazi curatenia ca urmatoarea zi sati fie mai usor

| andreea0524 a răspuns:

La mine e dezastru whistling cand deschid dulapul pfffff... avalansa de haine.imi fac curat o data pe saptamana, iar camera e curata, adica nu am praf sau chestii miscatoare pe dupa dulapuri, dar e foarte dezordine pentru ca imi las hainele aruncate pe unde apuc whistling whistling whistling