| deejayoo a întrebat:

Cum e mai bine: In a relationship sau single? argumentati tongue dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| blahblahx100 a răspuns:

Stii cum e vorba ...in cuplu sau single semintele tot acelasi gust aubig grin

2 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Forever alone.

| Ralluca99 a răspuns:

Sincer, nu prea inteleg aceasta intrebare. Dar e mai bine single ptc cine stie cine iti viziteaza profilul. poate iese ceva..In a relationship nu e bine deoarece nici nu vei avea like-uri de la fete/baieti ...si te vor intreba prietenii Cand il/o aduci sa il/o vedem? Funda?love struck