| Diana498 a întrebat:

La profilu' de facebook, cand dau la edit profile, sa-mi pun o chestie gen : "In a relationship" sau "Single", nu-mi apare "Relation". Am inteles ca nu sunt singura, dar as vrea sa remediez aceasta problema... Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Diana498 explică:

Pai nu aparestraight face ce n-ai priceput laughing daca nu stii despre ce e vb nu mai da aiurea raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in a relationship e cam totuna cu relation...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In a relationship inseamna intr-o relatie deci acolo ar trebui sa dai click