| Xulescu2 a întrebat:

Cum e sa ai o relatie cu o colega de clasa?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nasol. E inca si mai nasol cand iti place de un coleg si trebuie sa il vezi zi de zi timp de 177 de zilelaughingEu cand ma gandesc la dezavantajele unei astfel de relatii imi piere tot chefuloh go on
Se baga colegii intre voi cu mistouri,"Hai ma ia-o de mana" si prostii din astaI don't want to see

| baru a răspuns:

Salut. Bine. Foarte bine. O ai langa tine tot timpul. Este mai rau cand incep discutile si certurile. Dar pana acolo, totul este frumos. Pa

| amanda33 a răspuns:

Poate fi frumos atata vreme cat nu stie nimeni de relatia voastra. daca se afla... mai ales in scoala luati-va adio ca pitipoance intrigate sunt la tot pasul si va vor face sa va despartiti