| oareux a întrebat:

Cum e sa fi boboc la liceu?big grin

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oribil.Aia de a 12-a se uita la tine ca la o furnicalaughingSi daca mai ai si norocul sa fii frumoasa bataia e ca si luatahee hee

| Bacemi a răspuns:

O experienta interesanta. Vor fi dezamagiri dar si reusite. Pentru mine perioada 9-12 a fost cea mai frumoasa. Nu voi uita acesti ani.

| Doddel a răspuns:

Esti vesel/a la inceput. sa nu fii tacut/a vorbeste in continuu fa ti repede prietenii in clasa. o sa ti mearga bine mereu asa, crede ma. o sa astepti balu, poti concura ca miss/mister, o sa fii privit/a mereu de cei mari happy ca peste tot, daca aveai o porecla naspa numai auzi de ea laughing), daca ai colegi smecheri o sa ti placa

| oareux explică:

Intru` anul asta a 9`abig grin

| oareux explică:

Mai exact...cum o sa fie?
laughing

| Smoke_7892 a răspuns:

La ce liceu ai intrat?hee hee eu sunt in T. Vhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E... complicat.
Diferit de scoala generala. Ca si cum ai fi primul an la scoala laughing.
Fara emotiiwinking