| AdelleG a întrebat:

Cum era status cu "nu vreau un baiat care sa'mi stearga [ strice ] rimelul de la ochi vreau un..." plsss puppy dog eyes dau funda;-x

Răspuns Câştigător
| alexa52 a răspuns:

Vreau un baiat care sa-mi strice rujul de pe buze, nu rimelul de la ochi!

| Stefanie23 a răspuns (pentru alexa52):

Dar cum se cheama piesa?

4 răspunsuri:
| st3lu07 a răspuns:

Nu vreau un baiat care sa-mi strice rimelul de la ochi ci un baiat care sa-mi strice rujul dupa buze laughing

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Cauta-ti un baiat care sa-ti stearga rujul de pe buze, nu rimelul de la ochi!

presupun ca asta e :X funda?

| Ghfdsj a răspuns:

Nu vreau un baiat care sa-mi stearga rimelul de la ochi, vreau un baiat care sa-mi stearga rujul de pe buze love struck

big grin. sper ca te-am ajutat.