| ralukuu a întrebat:

Cum este in clasa opta?

8 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

In semestrul 1 e cat se poate de usor, materie repetata, simpla fara complicatii. O duci lejer. Din semestrul 2 incepe razboiul cu cartea. Avand in vedere ca in clasa 8-a ai examenul, ai mult de muncit. Incep recapitularile la obiectele de baza si mai ales stresul din ultima luna. Nu vreau sa te sperii. Dar daca stii ca tu inveti si te descurci de minune, nu ai de ce sa te temi sau sa iti faci griji. Mai este si banchetul si despartirea de clasa si de scoala definitiv. Oricum, bafta in clasa. 8-a!

| ralukuu explică (pentru SMA):

Mss de raspuns

| Ţăpeşu a răspuns:

Urât. Te enervează părinţii, profii, ai multe proiecte, teste pe ultima sută de metri înainte de examen şi trebuie să stai uneori câte 8 ore pe zi la şcoală ca să faci pregătire pentru exmen. Vine acuş banchetul, după examenul, după admitere şi datul cu capul de pereţi. Succes!

| betsy a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Tu acum eşti la partea cu datul cu capul de pereţi, am dreptate?

| Ţăpeşu a răspuns (pentru betsy):

Nu. Nu m-am dat. Ziceam de majoritate big grin

| betsy a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Eu da. Dar nu din cauza admiterii, din cauza plictiselii.

| Mαdαliηα a răspuns:

Mie mi s-a parut cel mai frumos... nici nu stiu cum a trecut timpu' cel mai rau a fost la sfarsit cand trebuia sa ne luam ramas'bun Noi plangeam diriga plagea Toata lumea plangea sad. O sa vezi o sa fie frumos happy. noi grija la examen mai aveam rolling on the floor) ca numai prostii am facut toti. o sa-ti fie greu la sfarsit daca te-ai inteles bine cu ei.

| ralukuu explică:

Mss mult de raspunsuri!