| anonim_4396 a întrebat:

Cum e clasa a opta? E materie multa si greaaa?

13 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu e cine stie ce, ...trebuie doar sa-nveti tot ce ti se preda. mie una mi-a placut mult mult de tot geografia, ...invatam k nebuna tot caietul...am luat 10 la teze nationale, ...trebuie doar sa te stradui sa inveti tot,...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu e grea. E foarte frumoasa a8a, bucura-te de ultimii ani cu colegii tai.

| SweetCandy a răspuns:

Daca iti place sa inveti si vrei sa ajungi cv nu e mult si greu!
e o clasa decisiva, deci mana pe carte si nu uita ca viitorul tau sta in propriile maini!

| pepenerosu a răspuns:

Nu mi se pare asa grea clasa a 8-a.chiar foarte usoara.eu am invatat destul de putin anul trecut in a 8-a. Pot spune ca mi s-a parut destul de grea chimia. dar daca tie iti place.atunci e ok. La matematica mi s-a parut destul de greu la geometrie. Aaam, in rest...la romana a fost ok, la engleza ai putea sa tragi tare daca vrei sa dai bilingvu. Succes in noul an tuturor!big grin

| WhiteWings a răspuns:

Materie e destula dar nu e o clasa grea

| Ianaaable a răspuns:

Clasa a 8-a este foarte frumoasahappy
Nu este materie multa si nici grea in comparatie cu ce te asteapta in liceu. asa ca stai chill si savureaz-o din plin ca o sa treaca foarte repedehappy succes!tongue

| Letytzy@ a răspuns:

Clasa a8-a este usoara.Materia este destula dar nu este grea.

| Rizer a răspuns:

Da e foaaaaaaaaaaaaarte greaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Daisy. a răspuns:

Cea mai faina clasa:X:X:Xcryingcrying

| alle529 a răspuns:

Clasa a 8-a e frumoasalove struck mie una mi`o placut ff mult, numai ca intr`adevar trebuie sa inveti ff mult straight face si materia e grea, dar daca inveti te descurci, trebuie sa inveti mai mult ca si pe celelalte clase pentru ca, conteaza media de admitere la liceu si poate profesorii cer anul aceste mai mult de la voi.Bafta! ...si sper sa ajungi la ce liceu vrei tu.Pa pa! happy

| bogdanp a răspuns:

Clasa a 8-a va trece cel mai greu...asculta`ma happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e multa si nu e grea

| Anna :) a răspuns:

Mie mi s-a parut usoara, mai usoara ca si clasa a 7-a...Insa imi pare rau, ca am termint, asa de repede ...Iti dau un sfat, bucura-te cat de mult poti de acest an, alaturi de colegi si profesori... Ti-o spun din proprie experienta, doar ca eu mi-am dat seama mult prea tarziu.sad