| ANONIMANONIMI a întrebat:

Cum este o relatie cand amandoi sunt virgini? credeti ca va merge?(amandoi fiind majori)doresc pareri sau experiente personale.va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca va merge, ba chiar va merge mai bine pentru ca stiti ca sunteti primul partener sexual unul pentrun altul.

5 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Si eu tot asa am fost la inceput cu prietenul meu.Acum suntem impreuna de 5 ani si cateva luni si totul este ok.Probabil si chestia asta ca am fost primul partener sexual unul pentru altul si ne-a unit mai mult.Cei drept este destul de frumos sa incepi asa. Daca vrei sa afli si altceva poti sa ma intrebi. Numai bine, happy

| Axys a răspuns:

Buna e destul de bine voi va luati decizii singuri eu asa am facut daca ritenia voastra functioneaza perfect e bine

| Axys a răspuns:

Trebuie sa aveti incredere unul in altul in caza can vreti sa faceti pasul asta trebuie sa fiti de acord amandoi

| Axys a răspuns:

Va fi mai greu in prima zi mai ales la baieti e ma greu cu ata sad dar trece

| Axys a răspuns:

Sa aveti grija de voi