| etu12 a întrebat:

Sunt intr-o relatie de aproape o luna credeti ca ea ar accepta sa facem sex? Amandoi suntem virgini iar eu chiar sunt nerabdator...si cum as putea sa-i zic?

Răspuns Câştigător
| Neymarjrfive a răspuns:

Sa nu ii asculți pe ratații ăștia care zic ca e prea devreme. Poți sa o inviti la tine acasă când ești singur și dacă accepta e clar ca puteți sa o faceți. Încearcă sa o seduci și sa transformi aceea intalnire într-una deosebita și diferita fata de celelalte, fii creativ!

14 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sau trece-o pe oral

| ywar a răspuns:

Baga-i p@la pe gat! schnell!

| ancaval a răspuns:

Lasă fata în pace. Virginitatea e ceva serios, mai ales pentru unele fete.

| Neymarjrfive a răspuns (pentru ancaval):

Mentitate de rahat bineînțeles, mai important decât porcăriile astea cu pastrarea virginitatii eu zic ca este distracția de a face sex, un lucru normal pentru orice om

Răspuns utilizator avertizat
| Neymarjrfive a răspuns (pentru nimportequi):

Eu mentalitate de cocalar? tu ești inchis/închisă la minte clar. Ești om, rolul tău este de a fi fericit, sa te conectezi cu persoana de sex opus spiritual și fizic. Sexul este ceva normal și esențial între 2 persoane, retardule, iar cât despre boli nu poți lua atâta timp cât de protejezi.

| ancaval a răspuns (pentru Neymarjrfive):

Și dacă ție ți se pare că e mentalitate de rahat, de ce NU ignori?
Chiar NU poți trece peste? Chiar trebuie să te bagi în seamă? Chiar așa persoană importantă ești TU? Chiar crezi că e cineva, de aici, curios de observația ta? Chiar crezi că, cu răspunsul tău, mi-ai dat "lumină"?

Omul a pus o întrebare, răspunde-i lui și NU mie!

| Neymarjrfive a răspuns (pentru ancaval):

Ți-am răspuns ție pentru ca mi s-a părut aiurea ordinul,, Lasă fata în pace... '' pe care l-ai dat băiatului, de parca el voia sa o violeze

| ancaval a răspuns (pentru Neymarjrfive):

Cum ai ajuns tu la concluzia că e un ordin? Omule, suntem în mediul virtual și aici NU există ordine, fiecare face ce vrea, corect? Dacă tu ai înțeles că e un ordin...fă ceva în legătură cu asta, că NU e bine! Crede-mă!

"de parcă el a vrut să o violeze"......Na, uite până unde duce mintea ta! Deci, nici măcar NU m-am gândit la cuvântul ăsta, când i-am scris răspuns omului. Repet: nici NU m-am gândit la așa ceva, dar uite cum se gândesc alții. Așa ceva.

Dacă NU ne trezim...

| Neymarjrfive a răspuns (pentru ancaval):

Ok

| Alverto a răspuns:

Simplu, daca are si ea cont de TPU, v-a vedea asta, și... laughing

| MValentin a răspuns:

Nu i zice direct, doar încearcă sa fiti singuri si tu sa iei usor inițiativa sa o saruti etc etc. Ia o cu usorul, si de acolo va intelege ea intr-un fel

| Clytia a răspuns:

Nu, e prea devreme.

| Sarah35277 a răspuns:

Pai ba, eu sunt intr o relatie de 5 luni si el tot mi-a zis sa facem sex dar eu n-am vrut. Daca chiar nu vrea sa faceti sex puterti sa va frecati (petting), e cam la fel dar cu hainele pe voiwinking