| MirunaMinodora a întrebat:

Cum este primul sarut? Vreau detalii, adica mie mi se pare cam scarbos...nu l am avut inca...

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca esti mica de-asta ti se pare asa. Iti garantez ca vei mai vrea si altul dupa ce vei avea primul sarut. Dar va trebui sa mai cresti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ti se pare scarbos inseamna ca nu e cazul sa il ai inca

| T0T a răspuns:

Dacă ți se pare scârbos nu îl mai avea mai bine. Ești copil. Tocmai trebuie să simți că vrei să îl ai că altfel mai bine nu îl ai.

| MirunaMinodora explică (pentru T0T):

Am 15 ani laughing la ce varsta sa fie potrivit?

| T0T a răspuns (pentru MirunaMinodora):

Atunci când nu ți se va părea așa. Ar trebui să faci lucrurile astea din proprie inițiativă, adică să simți nevoia, să vrei mult asta, nu să ți se pară scârbos. Ești clar nepregătită și mult prea imatură.

| IulianArt a răspuns (pentru MirunaMinodora):

Adolescenta ești înseamnă
Poate ești timidă sau ai auzit bârfe cum
Că se amestecă salivă cu a mea că curge multă salivă că tot felul.
Mai întâi vezi de ce nu-ți place și apoi revii cu un comentariu.

| IulianArt a răspuns (pentru T0T):

Asta așai
Până și eu care eram timid mi-am pupat prima dată colega la vârsta de 16 ani
Și iei chiar ia plăcut
Deci este prea imatură și crede că probabil este tabu sau mai știu eu ce

| anamariarot a răspuns:

In cativa ani nu o sa ti se mai para scarbos. Trebuie sa mai cresti

| NAT0 a răspuns:

Vrei să te-nvăț eu cum se sărută?

| LumyBlumy a răspuns (pentru NAT0):

Romantism ce sa mai, cand am vazut replica asta deja am vazut un film din ala gen romantism si comedie la un loc >> laughing laughing

| NAT0 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Csf şi eu.rolling on the floor

| IulianArt a răspuns:

Ești prea mică