| Goomi a întrebat:

Cand deschid Mozila imi arata google dar cand dau pe tab imi apare alceva...ce sa fac ca sa imi apara niste partrate cu chestii(cum imi aparea inainte)?

8 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Pui 10 intrebari pe zi.Marsh.

| Goomi explică (pentru GroparuVesel):

De fapt am in total6

| GroparuVesel a răspuns (pentru Goomi):

Dintre care jumatate puse azi...

| Goomi explică (pentru GroparuVesel):

Macar am mai putine ca tine

| Kinus12 a răspuns:

Dezintaleaza-l si instaleaza versiunea cea mai noua.Eu am reusit si sunt convins ca si tu o sa ai succes! Bafta!

| geop a răspuns:

Când deschizi un tab nou, vezi că în dreapta e o iconiţă cu 9 pătrăţele, apeşi pe ea şi îţi apar pătratele cu chestii.

| Goomi explică:

Mersi desi eu ma refeream ca imi arata un fel de google doar ca scrie babylon

| harhas a răspuns (pentru Goomi):

Boss,acolo apesi pe ala.si alegi google.si dai sa cauti ceva dupa care iti va aparea la fel