| Luiiizaa a întrebat:

Cum Fac Ca Parul Meu sa Creasca Mai Repede!? plss Hellpp

Răspuns Câştigător
| roby_4487 a răspuns:

Am un prieten la care a inceput sa ii cada paru.de la prea mult gel.
m-am interesat si am gasit ceva natural care este foarte bun.

du te la o farmacie naturista si ia ti ULEI DE RICIN. seara inainte de culcare cu vreo 4 ore il intinzi pe par si masezi 5 minute. il lasi 4 ore si dupa te speli. Dar pentru a avea efecte si mai bune se lasa peste noapte si te speli dim. E bun pentru cresterea parului, te poti da si pe gene pentru a le face mai mari si voluminoase.Maxim de 3 ori pe saptamana. o sa vezi de la a 3 apicare rezultatul.tongue

1 răspuns:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Dormi cu el prins:X