| Theya1703 a întrebat:

Cum fac, ca un baiat sa fie mort dupa mine...sa fie indragostit lulea de mine?

Răspuns Câştigător
| Ianna33 a răspuns:

He he he laughing smug iti zic eu cum: intereseaza-te de persoana lui, du-te si tu le el si intreaba-l ce mai face, cum o mai duce, vezi ce-i place lui sa faca, care ii sunt preferintele in anumite domenii, sprijina-l la nevoie, da-i sfaturi bune, incearca sa-i devii cea mai buna prietena... daca asta nu merge, nu stiu ce ar putea sa mearga...arata-i putina afectiune, fiinta umana e sensibila la asta; baietii sunt si ei fiinte umane big grin crede-ma pe cuvant, le-am studiat comportamentul si modul de gandire; incearca ce ti-am spus. succes! bye!

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Acest lucru nu mai este un secret, stii tu mai bine cum sa-l faci, îi zambesti, il amagesti, il ametesti, pana îl faci ''cum zici tu'', lulea dupa tine. Toate astea daca ai norocul ca si el sa te placa foarte mult.

| carminaburana43 a răspuns:

Ma tem ca n-o sa-ti placa raspunsul.Trebuie sa-l abordezi si in mod discret sa-l seduci si daca reusesti acest lucru trebuie sa-l intrebi iar discret intre patru ochi despre preferintele sale sexuale si trebuie sa-l satisfaci ca nimeni altul. Poti sa accepti asa ceva? Daca nu nu te mai gindi la el.Ci asteapta ca altul sa arda pentru tine si sa-ti faca toate mofturile ca acela te iubeste cu adevarat.

| St!L a răspuns:

Nu e nevoie sa-ti placa raspunsul nimanui, oricum nu vei primi nici un raspuns bun la o astfel de intrebare...
Nu poti face nimic ca un baiat sa fie mort dupa tine, un baiat place o fata pentru ceea ce este si nu poate fi obligat sa placa pe cineva daca acea persoana ii displace, dar daca vrei sa te remarci in ochii acelui baiat incearca sa fii cat mai naturala pentru ca asta apreciaza majoritatea baietilor.

| Paris a răspuns:

Ia du-te la o vrajitoare si fa-i farmece laughing)))

| Corinne a răspuns:

In locul tau m`as comporta absolut normal. Daca ai noroc si te place cat de putin atunci va fi mai usor daca nu amageste`l. Vorbeste cu el frumos si natural fara fite ca iti va intoarce spatelestraight facepoti face pe misterioasa cu el si daca te descurci bine...sigur o sa-l faci sa fie "mort dupa tine"
Bafta!kiss

| wannabe a răspuns:

Totul tine de fizionomia ta.si de comportament.

| ._6225 a răspuns:

Sau... daca nu functioneaza ideile de mai sus, poti apela la... "magie"

| Theya1703 explică:

Carminaburana43 nu mi se pare logic ce zici.in fine.alte pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei o floare de nu ma uita, pe care o culegi in noaptea de sanzaiene, de la o rascruce de drumuri.si una de regina noptii, si o floare de crin. le legi frumos cu busuioc, de la manunchiul popii de ca boboteaza.si le pui sub capul lui cand doarme. dar daca moare, moare, daca nu te va iubi vesnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asa vei scapa si de plictiseala. da luleaua trebuie sa o fure el de la un mos, care are 80 de ani si 9 fete maritate.luleaua o tine sus pe polita ca e veche.in sopron.ca acum mosul fumeaza winsconsin.deci sai fure luleaua si sa ti-o aduca.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te place chiar nu are sens sa iti bati capu.
Daca ai incredere in tine date la elwinking. un sarut pasional dupa niste atingeri inocentewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii naturala si fa in asa fel incat,, din greseala'' sa dai peste el si vb mai mult cu el

| TotLora a răspuns:

Mai intai ii atragi atentia pentru ca sa fii sigura ca ce urmeaza nu e in zadar; apoi in fuctie de reactia lui incerci sa-l seduci cu ceva ce-i place.