| dreamy0girl_9756 a întrebat:

TPU! Vreau sa ma ajutati urgent!:d m-am indragostit lulea de un baiat de 18 ani, eu am 15...imi place de el de mai multa vreme e in cartier cu mine dar nici nu ne salutam.Cred ca nici nu stie cum ma cheamastraight face. M-a innebunit deci arata foarte bine si cand mergea are o atitudine de ma omoara.Nici nu stiu cum sa ma bag in seama cu el macar.Help? Fundita!big grin

1 răspuns:
| pinky2505 a răspuns:

Buna! ar fi foarte bine daca ati avea niste prieteni comuni si ati putea sa iesiti mai multi, cu gasca. Daca totusi nu aveti prieteni comuni, nu fa gesturi extreme si nu adopta o atitudine exagerata doar pentru a fi observata- nu e el ultimul baiat din lume. Nu te avanta prea tare inainte de a-l cunoaste mai bine. big grin