| anonim_4396 a întrebat:

m-am indragostit lulea de un super-baiat, foarte sexy cu ochi albastrii. De atunci, imi este foarte cald permanent si parca simt cum curge fierbinteala prin corp, mai ales in zona genitala. Credeti ca e de la canicula de afara sau sunt si eu in calduri ca si animalele?
PS: Va rog sa nu radeti de mine, chiar am nevoie de ajutorul vostru.Dau funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hormonii din corp vor sex.Adica,este ceva normal, asta cu caldura de afara e cam stupida, ok, despre baiatul respectiv... spune-i-o in fata, numai intreba pe toata lumea si numai cauta replici de agatat de pe google pentru ca nu te ajuta la nimic.Si in plus, de unde stii? Poate si baiatul acela este super indragostit de tine.O zi buna! :*

| LineGuide a răspuns:

Senzatia de excitare a unei fete cand este indragostita de un baiat "foarte sexy cu ochi albastrii", este absolut normala, si nu este un motiv de teama, sau rusine.Ti-am trimis un id la mesaje, unde putem sa vb mai deschis, si cred ca te-ar face sa intelegi unele lucruri mai bine.

| mimicool a răspuns (pentru LineGuide):

Imi dai id?happychiar sunt interesata

| Dianaㄨ a răspuns:

E normal, esti intr-o perioada fertila iar corpul tau este "in calduri". Stai linistita si, daca ai peste 18 ani iti poti incepe viata sexuala fara a-ti creea probleme fizice sau psihice.
O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

| LentsiPrd a răspuns:

Esti in calduri clar.