| Hyny a întrebat:

Cum fac daca vreau sa o recuceresc pe fosta mea iubita? Dar cand ii zik ca o iubesc zike ce dragut vreau sa te strang tare in brate si sa te pup, Ce inseamna asta? Cand am intrebat.o daca vrea sa fie iubita mea a zis ca nu.

1 răspuns:
| LoveBlueSky a răspuns:

Salut,

Parerea mea este ca ea inca nu este pregatita sa fie intr-o relatie cu fostul.
Cred ca re nevoie de putin timp. Daca tii a ea, o sa o astepti, o sa continui sa vorbesti cu ea si pana la urma va accepta.
Incearca sa-i arati in fiecare zi ca o iubesti si ca inca mai ai sentimente pentru ea.

Asta e parerea mea.Succes!