| CosminCConstantin a întrebat:

Cum fac foculete pe snapchat?

Răspuns Câştigător
| BBTMaria a răspuns:

Trebuie sa trimiți snap uri timp de 3 zile dimineata și înainte sa te pui sa dormi, și persoana cu care vrei sa le faci sa trimita la fel. Și a 3 a zi o sa vezi ca ai 3 foculete. Si ca sa le menții/ sa creasca, tot asa trimiteți și dimineata și seara câte un snap. Binr poți sa trimiți și mai multe.
Sper ca te am ajutat. xD

2 răspunsuri:
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Exact cum s-a spus mai sus. Trebuie sa va trimiteti reciproc snap-uri (poze) in fiecare zi. Flacarile nu apar numai dupa 3 zile consecutive in care v-ati tot trimis snap-uri. Si daca nu ii trimiti un snap in decursul a 24 de ore, va pierdeti toate flacarile si trebuie sa o luati de la inceput.

| Petrut_Andrey_2001 a răspuns (pentru copilaroasa2k17):

Si daca dai doar seara sa zicem se întâmplă ceva? Adică pierzi foculetele sau?