| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac muschi fara sa iau steroizi si proteine? In max 3sapt Va rog Dau FUNDA celui care imi da cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DarkFaust a răspuns:

Frate este imposibil sa iti faci muschi doar sa bati din palme trebuie sa tragi ca un nebun pentru muschi plus ca ai nevoie de odihna si hrana fara grasimi si ai nevoie de multe proteine, iti sugerez sa tragi tare la sala adica sa nu stai adica faci o serie apoi stai 30 sec-1 min pauza si apoi faci urmatoarea serie si fa 4 serii, daca ai febra este un semn bun asta inseamna ca muschii se dezvolta, trebuie sa muncesti mult frate!happy Pace!

| Cosmin86 a răspuns (pentru DarkFaust):

Serios? hrana fara grasimi?

esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea, nu?

grasimile sunt ESENTIALE cand pui muschi.

Mai documenteaza-te copil mic.

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Bine ma ca esti tu tare mare....Ma rog mersi de raspuns

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa te documentezi singur, nu sa te iei dupa ce zic toti inaptii de aici gen fara grasimi.

www.culturism.ro -> ai acolo tot ce vrei : alimentatie, antrenament, etc.

Si pentru cultura ta generala, proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, caju/migdale/nuci.

Ai nevoie de 4-5 mese pe zi, PROTEINA la fiecare masa ( nu ciorbe si alte prostii ).

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Mersi

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In 3 saptamani nu ai sa pui nimic pe tine.Tras greu de fiare si doar in 3-4 luni se va cunoaste ceva.

| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu se face in ANI DE ZILE.

CU MULTA MANCARE + antrenament la rupere.

Vrei in 3 saptamani => esit doar un COPIL MIC PAMPALAU