| Valentin12321 a întrebat:

Cum fac sa atrag o fata mie imi place mult de ea dar ea nu prea cam 30% ii place de mine am incercat sa vb mai mult cu ea am incercat sa nu o mai bag ii seama si sa ma duc spre alte fete dar dot de ea imi place ce ziceti si voi sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca fata nu te place, nu prea ai ce sa ii faci! De ce nu vorbesti cu ea? sa ii spui ce simti. Poate ca si ea te place insa nu arata acest lucru de teama sa nu o respingi!
Vorbeste cu ea, spune-i ce simti si ce ai vrea si vei vedea daca te accepta sau nu.
Daca tot stai si astepti asa, nu rezolvi nimic!
Bafta!

1 răspuns:
| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Frate dai flori bomboane acadele prezervat vezi tu trebuie sa i placa ce asa sunt fetele se uita dupa cascaval nu la aspect, nu vezi la televizor toate pleaca de la tarananoaia si ajung vedete laughing fug dupa ferary pin capitala