| ionutzicamariuca24 a întrebat:

este un baiat in scoala de care imi place si e mai mare decat mine cu vreo 2 ani si fumeaza iar eu am incercat sa ii atrag atentia si m-am gandit ca ar fi interesant laughing sa ma apuc de fumat ca sa ii atrag atentia. ce ziceti se merita? nu o a fumez mult doar o tigara doua...de forma! dau funda!

Răspuns Câştigător
| IoanaCjc a răspuns:

De fumat nu merita sa te apuci in schimb poti face alt ceva thinking Cere o tigara de la cineva si pur si simplu te joci cu ea, ajungi prin fata lui, dar sa vada si o scapi pe jos. Incearca sa o murdaresti sau sa o strici thinking, apoi cere`i una. Daca se va apleca sa ti`o dea pe cealalta sau daca iti va da alta poti interactiona. Du-te si tu imediat dupa ea si puneti mana peste mana lui. Sunt o groaza de metode de a flirta. ( incearca sa iesi in evidenta cu ceva, mereu )

10 răspunsuri:
| IoanaGabe a răspuns:

Nu merita!

| xAnDyBoYx a răspuns:

Nu se merita.Sunt o groaza de baieti pe lume iar daca el te place te va accepta si fara sa fumezi

Răspuns utilizator avertizat
| Mirunelu a răspuns:

Nu merita sa te apuci de fumat pentru un baiat. Poti sa ii atragi atentia in alte feluri. Incepi din joaca cu o tigara doua de forma si apoi te trezesti dependenta si crede-ma ca este foarte greu sa scapi de acest viciu. Si pentru ce? Nu o sa te faca speciala faptul sa fumezi, sunt multi fumatori, mai ales in timpul adolescentei care fumeaza "de forma", ceea te va face speciala este faptul ca nu vei fuma, ca nu te vei lasa influentata. Gaseste alt mod de a-i atrage atentia, uita-te la el, zambeste-i cand vi se intalnesc privirile, nu vei creste in ochii lui daca fumezi.

| RazvanVlad a răspuns:

Nu te apuca de fumat ca totul incepe in joaca iar dupa aceea nu le mai poti lasa

| ionutzicamariuca24 explică:

Eu sunt mai mica decat el si se cosidera ca nu am la fel de mult "tupeu" cum are el de asta amvrut sa o fac!

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Uite daca tu vrei prin prisma asta sa-i atragi oarecum la el ia cu tine o prietena care fumeaza si du-te la el si cere-i o tigara ii spui: Buna scuza-ma ai o tigara? pur si simplu si dupa asta in functie de cat de dragut e atunci mai incerci si pe viitor sa te bagi in seama cu el daca vezi ca de la el nimic atunci e aiurea.

| CristianaCris a răspuns:

Nu cred ca ar fi bine sa te apuci si tu de fumat...pentru ca daca incepi automat nu te mai poti opri.Eu consider ca nu se merita.

| Maria407 a răspuns:

Nu te apuca! Nu fa prostia asta. Asa am inceput si eu si acum fumez aproape un pachet pe zi. NUuuu! Vorbesc din propria experienta.O sa iti para rau! Eu vreau sa ma las si nu pot. Deci nu. Nu iti dstruge iata!winking