| antonela_4166 a întrebat:

Cum fac sa dispara cosurile prin photoscape... funda,,, plizzz!

5 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Filter - Smart clear skin.

| TePupiic a răspuns:

Pai, nu stiu cum se numeste... Dar e pe acolo pe la Tools, o functie in care alegi tu zonele sa fie la fel. Selectezi zona fara cosuri si lungesti chestia aia pana unde e portiunea cu cosuri. Daca mai astepti putin, pana marti, o sa iti spun si cum se numeste big grin

| TePupiic a răspuns:

Se numeste CLONE STAMP... Scuze de intarziere. Sau Filtre-> Smart Clear Skin. Funda?