| Anoniim01 a întrebat:

Cum fac sa imi dispara cosurile in maxim 1 saptamana?
funda

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal oricum ee daca dispar apar iar iti recomand sa te speli cu sapun dav e bun pentru pele nu-ti usuca tenul.

| Jojiza a răspuns:

Expunere la soare + apa si sapun dimineata + o crema buna. ( Nu lasa pe mine sa puna mana pe fata ta ). Evita transpiratia, bafta

| PinkySiAtat a răspuns:

Buna!
Eu folosesc Clean & Clear Blackhead clearing cleanser, stiu ca este pentru puncte negre dar functioneaza foarte bine pentru cosuri, imi dispar in cateva zile(3-4) cu folosire de 2-3ori pe zi (dimineata, seara si inca o data in timpul zilei)

http://www.wilko.com/content/ebiz/wilkinsonplus/invt/0201874/0201874_l.jpg

Funda? :D