| TommyHilfiger a întrebat:

Cum fac sa ma inregistrez vocal cu pc-ul? Dau funda, am nevoie urgenta de ajutor.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Ai nevoie de un microfon si de un program audio.
Microfon gasesti oriunde, doar cauta.
Programe audio, de asemenea sunte multe, dar iti recomand Adobe Audition 3.
Nu ma intreba de unde sa-l iei, am deja cateva raspunsuri sterse pe tema asta.
Iti pot spune doar sa intrii pe www.creativemonkeyz.com si sa te uiti la tutoriale daca ai nevoie de ajutor cu programul, au niste tutotiale excelente, eu am vizionat tutorialele de After Effets, Photoshop si After Effects, plus Premier Pro, deci editare photo si video, si pot spune ca m-au ajutat foarte mult, ii recomand!