| CrazyKid1986 a întrebat:

Cum fac sa ma placa baietii? Adica ma integrez repede si am simtul umorului, dar nu am avut inca iubit....nu sh cam toate fetele de la mine din clasa au avut minim 3 iubiti ...stiu ca suntem cam mici nici una nu are peste 13ani jumate,dar totusi as vrea si eu.
Vreau sfaturi pe bune, nu la misto...astept sfaturi de la baieti in special, dar si de la fete! Dau FUNDA!
P.S.Sunt o fata cam pretentioasa cand vine vorba de baieti,asta nu inseamna ca nu ma indragostesc repede.,si chiar o fac, pot sa ma indragostesc si la o saptamana...sunt o fire mai complicata care sufera ff mult va rog sa ma ajutati cu sfaturi, cu orice!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai scade din pretentii si poate ca vei avea noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S.Sunt o fata cam pretentioasa cand vine vorba de baieti, asta nu inseamna ca nu ma indragostesc repede., si chiar o fac, pot sa ma indragostesc si la o saptamana"""

rolling on the floor, mare ti-e gradina doamne, da nu mare, se pare ca din cate vad pe TPU, e ca prostia, fara limita.

sunt curios, alea care au avut 3 "Iubiti" pana la 13 ani ce au facut, s-au jucat amundoi cu papusile? habar nu aveti cu ce se mananca dragostea, dar va place sa folositi cuvantul ala la infinit. te-ai intrebat ce "dragoste" a avut aia care a fost cu 3 pana la 13 ani? laughing vai de noi

| CrazyKid1986 explică:

Pai daca o luam asa fetele astea de la mine din clasa, unele, nu toate au avut iubit de la 11ani si isi dade-au french cu baietii respectivi...