| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa nu ma mai gandesc la fostul coleg? imi placea de el de cand a venit in clasa dar nu mi-l pot scoate din minte spuneti-mi ce sa fac? urgent funda

Răspuns Câştigător
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pai ocupa-ti timpul, fara sa citesti sau sa vorbesti despre baieti! Incearca sa crezi ca ti-a facut un rau imens, si ca nu-l poti ierta!

1 răspuns:
| ๓єllเครtคг a răspuns:

Pai ocupa-ti timpul, fara sa citesti sau sa vorbesti despre baieti! Incearca sa crezi ca ti-a facut un rau imens, si ca nu-l poti ierta! asa vei scapa