| ღAngiießăă a întrebat:

Cum fac să pun la Facebook ca oricine să-mi poată da like la poze şi să comenteze? (să nu conteze dacă îmi este sau nu prieten) Funda happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În dreapta sus la poză ai o rotiță, da-i clik și alegi.

| мαяdυк a răspuns:

Trebuie sa-ti faci profilul public.Dai click pe rotita aia din dreapta sus /setari de confidentialitate si ai acolo mai multe setari ''Cine poate să-mi vadă lucrurile'' etc dai la toate public sau toata lumea...

| ღAngiießăă explică (pentru мαяdυк):

Nu îmi apare -.- decât prietenii prietenilor, prieteni, doar eu, şi prieteni cu excepţia rudelor straight face.