| Darya_4936 a întrebat:

Cum fac sa scap de cosuri? plzzzbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Eu iti recomand Zineryt este vreo 30 de lei am incercat si eu acest produs si chiar sia facut efectul daca vrei mai multe detalii uite aici http://www.efarma.ro/products.php?id=969 trebuie sa ti regim alimentar

| Candice a răspuns:

Pai :
- nu ti le stoarce
- ingrijeste-ti tenul : spala-te cu apa si sapun mereu
- nu folosi fond de ten, o sa strice tenul. in cel mai rau caz poti folosi o pudra
- mergi la doctor sa-ti recomande ceva
- intereseaza-te de o crema buna pentru tine
- nu dispera, capul sus si fi optimista! ele sunt trecatoare, nu vei ramane mereu cu ele ( decat daca le storci mereu )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa cumperi niste portocale. Apoi iti faci un suc din ele si cu el iti dai pe cosuri.Astepti sa se usuce.
Alt remediu ar fi sa iti cumperi un gel anibacterian.
Sau, cauta pe Googlelaughing.

| sunshine_3644 a răspuns:

Hello Darya! Iti pot oferi o solutie pentru a scapa de cosuri rapid. Trimite-mi un mail la id-ul de yahoo "oned16". happy