| sEEk8 a întrebat:

Cum fac si eu blogul meu sa fie populat? http://www.blogutau.blogspot.com/
Ma tot chinui de ceva timp pe mai multe site-uri sa fac reclama si tot nu reusesc.
Va rog ceva fara a plati :)!
Funda

2 răspunsuri:
| thealc a răspuns:

Daca ai faceboook. posteaza pe perete din cand in cand articole si lumea poate intra direct... daca le place ce vad si citesc revin si alta data.

| Ionela_6633 a răspuns:

Da link-ul pe mess, pe facebook, da-l mai multor prieteni care sunt ineteresati sa il dea si ei mai departe!