| GeorgianaHs a întrebat:

Cum fac si eu mai multi cititori la aceasta poveste de pe wattpad? http://www.wattpad.com/......-si-ariana

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Ok. Pai sunt multe carti cu genul asta. Baiatul rau o intalneste pe fata cuminte, sunt impreuna, etc. Incearca ceva nou, de cat timp ai cartea? Nu stiu, incearca pe fantastic. Multi asa incep, chiar si eu si mi-a mers. Am pana in prezent 109 de lecturi (de 2 zile o am), nu este excelenta, am si eu probleme cu descrierea dar pentru inceput merge. Succes :*.

| GeorgianaHs explică (pentru doreal):

Pai, o am de cateva zile. Multumesc :*.

1 răspuns: