| MirabelaMira a întrebat:

Am postat azi o poveste pe wattpad si chiar as fi curioasa cum vi se pare voua povestea. Sunt incepatoare, dar mi-as dori sa am mai multi cititori ca sa prind mai mult curaj. Cum sa "adun" cititori?

Aici este link-ul daca cumva sunteti interesati;)
http://www.wattpad.com/story/22925267-r%C4%83zbunarea

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, incearca sa iti faci prieteni virtuali si sa vorbesti cu ei despre tot ce implica carti si filme sau pasaje din povesti. Fa-ti putina reclama pe site, si cere pareri la povestea ta de la utilizatori ceva mai experimentati. Si eu scriu pe wattpad, si astfel am inceput si eu.

| MirabelaMira explică (pentru anonim_4396):

Mi-ar placea sa iti citesc povesteawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MirabelaMira):

Cauta IcsAngel. Nu am numai o povestehee hee

| MirabelaMira explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat follow happy

| AndreeLolla a răspuns:

Mmm putin intortochiata dar merge. nu inteleg ce probleme din trecut o bantuiau pe helly...

| MirabelaMira explică (pentru AndreeLolla):

Pai asta e ideea sa nu stii ce probleme o batuiau.winking