| Myha06 a întrebat:

Hei, TPU! Am inceput sa scriu si eu o poveste pe wattpad. Imi spuneti va rog, ce pareri aveti? Ce ar trebui sa imbunatatesc? Si cum fac sa strang mai multi cititori, mai multe voturi si comentarii?

http://www.wattpad.com/story/24349754-instinctul

Răspuns Câştigător
| SLuana a răspuns:

E destul de ok, doar ca pare o poveste tipica si continuarea evidenta. Sper sa fii creativa si sa puo lucruri neasteptate si interrsante in poveste. E un inceput, dar mai ai ceva de lucrat. continua sa citesti si fa-ti povestile speciale, si cu timpul o sa vina tot mai multi cititori. Eu astept continuarea. Te pup!

1 răspuns:
| GodMode a răspuns:

Multumesc, (ar trebui sa-ti dau o funda happy ) caut de mult timp un site de genu' doar ca nu am gasit niciodata, incepusem sa cred ca nu exista, insa datorita tie, l-am gasit!
Nu prea stiu cum te pot ajuta cu intrebarea, dar un cititor fidel l-ai castigat!

Multumesc si astept continuarea povestii tale big grin