| unstricat a întrebat:

Cum fac si eu rost de o prietena? Va rog sa fiti seriosi de data asta, eu chiar am nevoie de ajutor sad. Si care vrea sa fie tutorele meu sa imi dea mesaj pe privat big grin.

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Salut, uite intra pe site-ul asta http://artaseductiei.ro/ ai multe de invatat de aici, foloseste forumul in special pentru ca acolo sunt multi care au avut probleme si au trecut peste si te pot ajuta cu un sfat sau mai multe

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

In primul rand trebuie sa gasestifata portivita.Nu poti avea ca prietena prima fata pe care o vezi pe strada tongue Ai rabdare, vei gasi o fata care iti va pica cu tronc si o sa actzionezi u singur happy Mult noroc cu fetele happy

| TeoPT a răspuns:

Www.ebay.com :|

O sa ai prietena cand o sa simti ca iti trebuie, nu ca sa fii la moda. Si atunci cand inima ta simte ca ii trebuie o pereche, nu iti mai trebuie instructiuni, vei stii tot ce trebuie sa faci. Pa pa.

| miky_4769 a răspuns:

Pai eu zic sa iti iei un caine pentru inceputstraight face. te duci cu el la plimbare prin parc, te vad fetele mai retardat asa si le e mila de tine, te imprietenesti cu ele... ce poti sa vrei mai mult?

| unstricat explică:

@miky nu toti suntem norocosi in viata cum esti tu